Úvod

Jak sbíráme hodnocení?

Podmínky zveřejňování recenzí

6. 1. 2023

Odkud pochází námi zveřejňované recenze?

Již od roku 1991 se snažíme našim švadlenkám přinášet kvalitní šicí stroje, metrový textil a další potřeby pro šití a důvěra a spokojenost našich zákazníku jsou pro nás vždy na prvním místě. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům, kdy jejich reálné zkušenosti s námi si můžete přečíst na nezávislém cenově-srovnávacím portálu Heureka.

Hodnocení na stránkách www.vseprositi.cz, kterému můžete důvěřovat

Pouze díky Vašim recenzím, které nám píšete k jednotlivým produktům, můžeme naše produkty a služby rozšiřovat a vylepšovat, proto bychom Vás chtěli požádat, abyste ohodnotili svůj další nákup zboží přidáním recenze k výrobku a usnadnili tak rozhodnutí ostatním zákazníkům. Každý názor se počítá a je velmi prospěšný pro dalšího zákazníka při jeho rozhodování! Ověřené recenze na našich stránkách jsou takové, kdy náš zákazník objednal v našem eshopu zboží a na základě jeho objednávky poskytnul recenzi k dodanému výrobku. Neověřené recenze na našich stránkách jsou takové, kdy zákazník objednávku na našem eshopu neučinil, ale má zájem se k danému výrobku vyjádřit.

Veřejné recenze na portálech Heureka a Zboží.cz

Prohlédněte si všechny naše recenze na Heureka.cz.

Naší zákazníci mohou také ohodnotit naše výrobky zakoupené prostřednictvím programu Ověřeno zákazníky, který provozují společnosti Heureka Group a.s. a Seznam.cz, a.s. o němž se můžete dozvědět více na portálech www.heureka.cz a www.zbozi.cz. 

Veřejné recenze na portále Google, které nejsme schopni jakkoliv ovlivnit

Recenze uvedené na veřejném portále společnosti Google, Inc. nepocházejí na základě učiněné objednávky našich klientů, nejsou a nemohou být jakkoliv ověřovány naší stranou a jsou zcela mimo chod našeho internetového obchodu. Upozorňujeme, že se jedná o neověřené recenze, které společnost Google, Inc. volně dává k vyplnění v celém internetovém prostoru a  naše společnost nemá žádnou součinnost s těmito recenzemi ani negeneruje žádné hodnotící formuláře pro tento typ nástroje.   

Kategorie

Aktuality

09.07.2024 - OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY - 11.7. 2024

OMEZENÍ OTEVÍRACÍ DOBY - 11.7. 2024

Detail aktuality

08.06.2024 - Burda Kids Jaro - Léto 2024

Burda Kids Jaro - Léto 2024

Detail aktuality

04.05.2024 - Nejvyšší řada šicích strojů

Nejvyšší řada šicích strojů

Detail aktuality

22.03.2024 - Měsíčník burda style - DUBEN 2024

Měsíčník burda style - DUBEN 2024

Detail aktuality
Všechny aktuality

Anketa

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Proč nakupovat u nás