Hlasujte v anketě ShopRoku 2018 Hlasujte v anketě ShopRoku 2018

Úvod Střihy Burda Historické kostýmy a kroje Střih Burda 6398 Renesanční šaty (dámský dobový oděv)

Střih Burda 6398 Renesanční šaty (dámský dobový oděv)

Foto NÁŠ TIP
Cena vč. DPH
Skladem (1 ks ) 149 Kč

Vaše cena: 149 včetně DPH

Termín dodání (platba kartou/na dobírku): Ve čtvrtek 13.12.2018

Střih Burda číslo 6398 - Renesance - dámské přepychové šaty

- úroveň obtížnosti šití: náročná, pro pokročilé šití, propracovaný střih na dámské renezační šaty (dobový oděv), hlavní jsou šaty a doplněk je korzetový vestový límec se zdobením

- balení střihu obsahuje velikosti: 34 - 44

- doporučený materiál pro šití: efektní látky, satén, samet, brokát, žakár, krajka, apod.

- výrobce střihu: Burda (SRN)

- materiál střihu: kvalitní křídový papír

Šaty z období renesance nebo renezance (z francouzského "La renaissance") se vyznačují typickými zdobnými detaily, které byly v módě v období mezi 14. a 16. stoletím (částečně zasahující i do 17. století). Renesance následovala po období středověku a předcházela období reformace. Vznik renesance se připisuje italskému městskému státu Florencie. Ve střihu naleznete širokou nabíranou sukni, kterou podporuje speciální zdobená vestička s vysokým límcem. Šaty dle střihu jsou ideální pro historické slavnosti, tématické události nebo karnevaly. Střih Burda 6398 na přepychové dámské šaty z období renesance jsou inspirované hereckými kostýmy seriálu „Hra o trůny“.

Jaké velikosti střihy Burda obsahují v balení? Vámi zakoupený střih Burda obsahuje vždy více velikostí najednou. Údaj o velikostech střihu naleznete na přední straně střihu. V samotné střihové příloze naleznete vyznačeny linie pro všechny velikosti, které střih obsahuje. Pokud by Vaše míry neodpovídaly údajům v tabulce (viz níže), můžete střih Burda jednoduše upravit, aby velikost zcela odpovídala Vašim mírám. Střihy Burda neobsahují švové přídavky a záložky, ty je nutné přidat dodatečně při překreslování dílů na látku. Práci Vám můžou usnadnit přídavná pravítka na švy.

Jak jsou vytvářeny a konstruovány střihy z kolekce zn. Burda? Střihy Burda jsou vytvářeny a konstruovány pro standartní výšku postavy 168 cm. Jste-li vyšší nebo nižší postavy, doporučujeme střih upravit podle Vaší vlastní výšky. V kolekci střihů Burda naleznete také kolekci označenou jako "Miss petite" - "Krátké velikosti", která obsahuje střihy speciálně upravené pro ženy s postavou kolem 160 cm.

Jak zachovám střih pro další použití? Pokud střih chcete zachovat i pro pozdější použití, pak střih nerozstříhejte. Střih doporučujeme jednoduše překreslit na hedvábný papír zn. Burda. S překresleným střihem následně pracujeme na látce. Původní střih Vám tak zůstane zachován pro další použití ve všech velikostech.

Jak přenesu linie střihu na látku? Na Vámi vybranou látku položte kopírovací papír zn. Burda. Střihový díl položte na kopírovací papír a všechny linie střihu proznačte kopírovacím rádlem. Linie střihu se tímto způsobem překopírují na látku. Tímto způsobem již není potřeba střih překreslovat na látku. Můžete přistoupit k nastříhání látky a šití modelu.

Jakou velikost střihu potřebuji? Vaši velikost naleznete v originální velikostní tabulce zn. Burda (zdroj firma Burda Německo).
Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první

Střih Burda 6398 Renesanční šaty (dámský dobový oděv)

Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší

K vybranému produktu se hodí …

Kategorie

Aktuality

05.12.2018 - Vánoční dárky objednávejte nejpozději do 18.12.2018

Vánoční dárky objednávejte nejpozději do 18.12.2018

ABY VÁM BYLO OBJEDNANÉ ZBOŽÍ VČAS DORUČENO

Detail aktuality

12.11.2018 - Šaty pro Miss od VšeProŠití.cz

Šaty pro Miss od VšeProŠití.cz

Spolupráce módního návrháře Dominika Navrátila a e-shopu VšeProŠití.cz

Detail aktuality

06.11.2018 - Speciální vydání časopisu Burda podzim/zima 2018

Speciální vydání časopisu Burda podzim/zima 2018

Burda EASY, Burda PLUS a Burda BABY právě v prodeji!

Detail aktuality

26.10.2018 - Balíky teď vyzvednete i bez občanky

Balíky teď vyzvednete i bez občanky

Balíky České pošty teď vyzvednete rychleji

Detail aktuality
Všechny aktuality

Anketa

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro

Hodnocení obchodu Všeprošití.cz na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás