Úvod

Pro jakou značku šicího stroje se rozhodnout

V současnosti se na trhu prodává mnoho značek, několik si jich zde představíme. Nelze říci, která značka je nejlepší, každý šicí stroj je unikát, výpis slouží pouze jako informační přehled. 

Janome

Japonská značka Janome  dlouhodobě vyniká zaváděním špičkových technologií. Šicí stroje Janome Vás přesvědčí svou sílou, kvalitou stehu a hlavně bezporuchovostí. Stroje mají celokovovou základnu, robustní konstrukci a vynikající patentované chapače. V nabídce najdete jak šicí stroje s kovovými CB kyvnými chapači, určené pro začátečníky, tak šicí stroje s rotačními chapači, využívající tichý chod a širokou škálu stehů. V nabídce také naleznete zcela bezkonkurenční šicí stroje s dlouhým ramenem až 28 cm a možností šířky cik caku až do 9 mm. Zabudované horní podávání samozřejmě podtrhuje kvalitu a zaměření k profesionalitě. Nemůžeme také zapomenout na automatický odstřih nitě šicích strojů již ve střední třídě a kvalitní LED osvětlení.

Janome šicí stroj

Singer

Značka Singer spadá mezi americké výrobce šicí techniky. V současnosti je součástí společnosti SVP Worldwide a vlastníkem mimo jiné i značky Pfaff a Husqvarna Viking.

Značka Singer je synonymem v oblasti šicích strojů i díky výrazu Singerovka, zavedeného výrazu, kdy se šicí stroje rozlišují dle tvaru člunku. „Singerovky“ patří mezi osvědčené šicí stroje. Singer vyrábí klasické šicí stroje i overlocky. Můžete si vybírat jednoduché mechanické šicí stroje pro začátečníky, ale také špičkové šicí a vyšívací stroje vybavené mnoha funkcemi a řízené počítačem.

Singer šicí stroj

Juki

Firma Juki  je dnes velmi známá, jako celosvětový japonský výrobce průmyslových šicích strojů. Mnoho inovací, technických řešení a výjimečných technik získaných po desetiletích ze zkušenosti u průmyslových strojů Juki, používaných v šicích dílnách a v továrnách pro šití, je dnes integrováno u modelové řady HZL, která je určena pro šití v domácnosti. Firma Juki, jako čelní výrobce průmyslových šicích strojů, vyrábí domácí šicí stroje, které svou kvalitou a funkcemi v žádném případě nezůstávají pozadu od průmyslových šicích strojů. U firmy Juki naleznete šicí stroje určené pro každou generaci a pro každý druh použití.

Juki šicí stroj

Bernina

U nás najdete velmi kvalitní šicí stroje Bernina. Jedná se o šicí stroje prvotřídní švýcarské kvality. Bernina je švýcarská firma zabývající se výrobou šicích strojů již od roku 1893, kdy Karl Fridrich Gegauf zrekonstruoval první šicí stroj. Bernina vyvíjí, vyrábí, prodává zboží a služby pro textilní trh, především jsou to domácí šicí a vyšívací systémy včetně příslušenství a souvisejícího vybavení. Produkty Bernina umožňují šití, vyšívání, quiltování i patchwork na velmi vysoké úrovni.

Bernina šicí stroj

Bobbin

Bobbin je českou značkou na trhu šicích strojů. Firma vyrábí šicí stroje určené k běžnému domácímu šití. Značka představuje kvalitu se snadnou obsluhou za dostupnou cenu. Jedná se především o mechanické šicí stroje, ale v nabídce nechybí ani stroj se zabudovaným ořezem látky. Tyto stroje se vyznačují robustní konstrukcí, úzkým volným ramenem, integrovaným navlékačem nitě do jehly a vysokým zdvihem patky. Pro ty, kdo hledají kvalitní šicí stroj a nechtějí investovat do dražšího modelu, je značka Bobbin ideální volba.

Bobbin šicí stroj

Kategorie

Aktuality

08.06.2024 - Burda Kids Jaro - Léto 2024

Burda Kids Jaro - Léto 2024

Detail aktuality

04.05.2024 - Nejvyšší řada šicích strojů

Nejvyšší řada šicích strojů

Detail aktuality

22.03.2024 - Měsíčník burda style - DUBEN 2024

Měsíčník burda style - DUBEN 2024

Detail aktuality

15.03.2024 - Uvažujete o koupi nového šicího stroje?

Uvažujete o koupi nového šicího stroje?

Detail aktuality
Všechny aktuality

Anketa

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Proč nakupovat u nás