Úvod

Věrnostní program

Věrnostní program VšeProŠití.cz

Za každý Váš nákup Vás odměníme věrnostními body, které si při dalším nákupu budete moci uplatnit a zlevnit tak Váš další nákup.

Objevte výhody našeho věrnostního programu VšeProŠití.

Toto jsou podmínky, které platí pro Vaše členství ve věrnostním programu společnosti Vojtěch Kulhánek s.r.o., se sídlem třída Karla IV. 662/16, 500 02 Hradec Králové, IČO 25271989 a pro přidělování věrnostních bodů za nákupy provedené prostřednictvím Vaší platné registrace. Tyto podmínky jsou v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES, obecné nařízení o ochraně osobních údajů „GDPR“.

Věrnostní program Vám umožňuje získat od společnosti Vojtěch Kulhánek s.r.o. body při platbách za zboží prováděných pomocí Vaší platné registrace. Zároveň v souvislosti s členstvím Vám budeme zasílat obchodní sdělení o našich produktech, službách, slevových akcí a stavu Vašich bodů k uplatnění. Členství ve věrnostním programu závisí zcela na Vašem rozhodnutí účasti, společnost Vojtěch Kulhánek s.r.o. si vyhrazuje právo odmítnout nebo zrušit registraci v případě nekalého jednání nebo nevyužití věrnostního programu po dobu 24 měsíců. Členství ve věrnostním programu lze ukončit zasláním emailové žádosti na info@vseprositi.cz. Věrnostní body nemohou být směňovány za peníze, lze je uplatnit pouze formou slevy na nákup zboží. 

 

Jak funguje Věrnostní program VšeProŠití.cz

Za každý váš nákup vás odměníme věrnostními body. Pro získávání bodů na e-shopu vseprokolo.cz, vseprositi.cz  je třeba, provést registraci. Registrovat do e-shopu se můžete zde. Za registraci od nás získáte prvních 300 věrnostních bodů.

V principu věrnostní program funguje tak, že jako registrovaný uživatel sbíráte za každou uskutečněnou objednávku věrnostní body, které můžete následně uplatit ve vašich budoucích nákupech formou slevy z objednávky.

 

Sbírání bodů

·         Za registraci od nás získáte prvních 300 věrnostních bodů.

·         Za každých utracených 100 Kč od nás dostanete 10 věrnostních bodů.

·         Za napsání recenze u zakoupeného produktu vám připíšeme dalších 300 věrnostních bodů. Maximálně pak můžete získat věrnostní body za napsání až 5 recenzí po jednom nákupu.

(To znamená, že pokud nakoupíte například 3 produkty a všechny je ohodnotíte, tak získáte body za 3 recenze. Pokud pak nakoupíte například 7 produktů a všechny je ohodnotíte, tak získáte body za 5 recenzí.)

·         Body získané na e-shopu vseprokolo.cz můžete využít i na e-shopu vseprositi.cz a naopak. Body za oba e-shopy se vám sčítají, je třeba však mít registraci pod stejným e-mailem.

·         Věrnostní body se počítají pouze za nákupy registrovaného uživatele a jsou nepřenosné.

·         V případě pokusu o zneužití – napsání nesmyslné recenze vám budou body odebrány.

 

Čerpání bodů

Za každých 10 nasbíraných věrnostních bodů od nás dostanete slevu 1 Kč na nákup produktů v našem e-shopu vseprokolo.cz / vseprositi.cz. Minimální hodnota objednávky (bez nákladů na dopravu a platbu), od které lze uplatit slevu z věrnostních bodů je 500 Kč. Maximální část objednávky, na kterou lze uplatnit sleva z bodů je 50 %, tedy na polovinu hodnoty objednávky.

  

PŘÍKLAD

  1. Za objednávku v hodnotě 1 000 Kč, od nás získáte 100 věrnostních bodů . Při vašem dalším nákupu tak můžete ušetřit 10 Kč (10 bodů = 1 Kč sleva).
  2. Získané věrnostní body je možné uplatit maximálně na 50 % hodnoty objednávky. Zároveň minimální hodnota objednávky pro uplatnění bodů je 500 Kč. Pokud tedy chcete uplatit např. 2 000 bodů, je třeba nakoupit za min. 500 Kč. Získáte slevu 200 Kč (2 000 /10 bodů = 200 x 1 Kč = 200 Kč) a za objednávku zboží zaplatíte pouze 300 Kč.

 

Zobrazení bodů

  1. Na detailu každého produktu je vidět počet bodů, který získáte při jeho koupi.
  2. V objednávkovém procesu (v košíku) uvidíte hodnotu věrnostních bodů, které je možné nákupem získat.
  3. V „Můj účet“ po přihlášení uvidíte celkový počet získaných věrnostních bodů i počet bodů získaných za každou objednávku.
  4. V potvrzovacím e-mailu objednávky uvidíte počet bodů za uskutečněnou objednávku.

 

Platnost bodů

Nasbírané body je možné vyčerpat do 3 měsíců od jejich získání a jejich expiraci je možné sledovat po přihlášení v uživatelské sekci při kliknutí na výpis historie kreditů. V případě, že své body neuplatníte, ale provedete do 3 měsíců další objednávku, tak se vám automaticky prodlouží platnost těch starých bodů jako by to byly body nové a zároveň získáte body za novou objednávku.

Kategorie

Aktuality

08.06.2024 - Burda Kids Jaro - Léto 2024

Burda Kids Jaro - Léto 2024

Detail aktuality

04.05.2024 - Nejvyšší řada šicích strojů

Nejvyšší řada šicích strojů

Detail aktuality

22.03.2024 - Měsíčník burda style - DUBEN 2024

Měsíčník burda style - DUBEN 2024

Detail aktuality

15.03.2024 - Uvažujete o koupi nového šicího stroje?

Uvažujete o koupi nového šicího stroje?

Detail aktuality
Všechny aktuality

Anketa

Pohodlný nákup

U nás můžete platit online...

Visa Mastercard Diners Club American Express JCB Maestro
Proč nakupovat u nás